Копійчаний спосіб захисту порогів абсолютно будь-якого автомобіля від корозії на довгі роки

0 1 301

Багатьом автолюбителям знайома ситуація, коли на автомобілі з’являються перші сліди корозії. Причому, першими страждають, саме пороги, оскільки саме вони, приймають на себе основний удар реагентів. Природно, що виробники намагаються захистити автомобілі від корозії, застосовуючи різні методи, в тому числі цинкування. Але ці методи лише відтягують прояву корозії. У цій статті ми вирішили поділитися, дійсно копійчаним, а найголовніше ефективним методом боротьби з корозією порогів.

Абсолютно будь-які сучасні автомобілі схильні до корозії. Її поява, питання лише часу. Деякі автомобілі гниють вже через 2-3 роки, інші через 15. Однак, уникнути появи корозії все одно не вийде, вона з’являється навіть на преміальних авто.

Як ми писали вище, першими від корозії страждають саме пороги, і без додаткового захисту вони можуть згнити повністю. Однак, додатково захистити їх, цілком реально, причому на це не буде потрібно великих фінансових вкладень.

Досвідчені автолюбителі завжди обробляють свої автомобілі , щоб захистити їх від корозії, причому багато хто напевно застосовували метод, про який розповімо нижче.

Абсолютно будь-який метал піддається впливу зовнішніх факторів, таких як дорожні реагенти, перепади температур, вологи. Саме тому, метал покривають фарбою , щоб не було прямого впливу. Під час експлуатації, лакофарбове може постраждати, внаслідок впливу каменів та інших різних дорожніх факторів.

Незахищений метал дуже швидко іржавіє, особливо це проявляється на порогах. Їх можна додатково захистити, не вдаючись до послуг фахівців.

Краще це зробити відразу і не доводити до появи перших вогнищ корозії, тому що відремонтувати іржаві пороги, не використовуючи зварювання, не вийде.

Отже, щоб ваші пороги якомога довше зберігали свій зовнішній вигляд і не піддавалися корозії, потрібно виконати наступні прості дії.

У будь-якому автомобілі на порогах розташовуються технологічні отвори, як правило, закриті пластиковими заглушками.

Відкриваємо заглушки і заливаємо туди рідину, яка захистить від корозії. Після, встановлюємо заглушки назад. Далі потрібно проїхати на автомобілі 3-5 км, періодично пригальмовуючи, даючи залитій рідині рівномірно розподілитися по порогах.

Щоб додатково захистити пороги, не обов’язково купувати дорогі рідини. Автолюбителі використовують різні варіанти. Найчастіше заливають відпрацьоване моторне масло. Рекомендується застосовувати розігріте масло, а для досягнення кращого ефекту, можна розбавити його гарматним салом.

Зазвичай змішують два компонента в пропорції 1:1. Одержаний розчин прекрасно захищає метал від наскрізної корозії, покриваючи його плівкою , яка тримається досить тривалий час. Для закріплення ефекту, таку процедуру необхідно повторювати раз на 2-3 роки.

Цей метод також застосуємо і в обробці кузова автомобіля. Отриманим складом можна обробити днище автомобіля, а також крила і колісні арки.

Якщо регулярно застосовувати даний метод обробки автомобіля, то можна продовжити життя кузову вашого автомобіля на довгий час.

Шановні читачі, доводилося Вам обробляти автомобілі таким способом? Чи знаєте Ви ще які-небудь способи захисту порогів і кузову від корозії? Відповіді, будь-ласка, напишіть в коментарях!

Хочете -50 гривень на поліс ОСАГО? Переходьте - СЮДИ і вводьте промокод AVTOSOTA
Також, читайте Avtosota в - Google News

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.