Ключі залишилися в автомобілі, а запасних немає: яке скло найкраще розбити, щоб не витрачати на ремонт велику суму грошей

0 157

Подібна ситуація може статися навіть з досвідченим водієм. Наприклад, ви вирушили в далеку поїздку, а запасні ключі з собою не взяли. Ви вийшли з машини, а повернувшись зрозуміли, що ключі залишилися в ній і вам ніяк не попасти всередину. Можна звернутися в автосервіс, але це займе якийсь час, а ви не можете чекати. У даній статті буде розказано про те, яке автомобільне скло буде найбезпечніше розбити.

Ви могли подумати, що кватиркове скло буде найдешевшим в заміні, але це зовсім не так. Наприклад, на автомобіль ВАЗ таке скло буде коштувати близько 400 гривень. Для іномарок сума ще вище. Перш ніж розбивати скло потрібно дізнатися, яке з них буде найдешевшим в заміні. Зробити це досить просто. Вам потрібно буде зайти в інтернет, ввести вашу модель автомобіля і подивитися вартість заміни кожного скла. Така процедура не займе багато часу, але зате ви точно будете знати, яке скло обійдеться вам дешевше.

 

Якщо ви залишили ключі в машині перебуваючи недалеко від свого будинку, то злом скла буде крайнім методом. У вас, напевно, є запасні ключі в будинку, тому краще за все взяти таксі й поїхати за ними. Якщо запасних ключів немає, то можна звернутися в автомайстерню. Буде краще, якщо у вас там є знайомий, який зробить все швидко і за невелику суму.

У подібному випадку не можна давати конкретні рекомендації, оскільки багато чого залежить від вашого місця розташування і вартості заміни скла. Тому дійте самостійно по ситуації.

Підписуйтесь (тисніть зірочку) і читайте нас в Google News

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.