Які фрази допоможуть вгамувати або провчити будь-якого інспектора поліції

0 216

Досвідченим водіям відомо, як правильно потрібно спілкуватися з працівниками поліції. Ніколи не потрібно провокувати конфлікт, але і мовчати при явній несправедливості теж не варто. Ви повинні впевнено відстоювати свою позицію. У даній статті буде розказано про корисні фрази, які допоможуть вгамувати або провчити будь-якого інспектора.

Якщо співробітник поліції спілкується з вами на «ти» і вам це не подобається, то обов’язково дайте йому про це знати. Ввічливо попросіть звертатися до вас тільки на «Ви». Якщо інспектор проігнорує ваші слова і продовжить фамільярничати, то попередьте його, що ведете запис. Якщо він не прислухається до вас, то ви маєте право подати на нього скаргу. Але якщо вас не дратує спілкування на «ти», то можете і промовчати.

Якщо вас звинувачують в порушенні, про яке ви мало чого знаєте, то не буде зайвим почитати про нього в інтернеті. Безпосередньо скажіть про це поліціянту. З ймовірністю у 90% після прочитаного ви зрозумієте, що не винні в звинувачення. Якщо ви сумніваєтеся в достовірності порушення, але ваші знання ПДР не ідеальні, то не забувайте, що у вас завжди є під рукою інтернет, де можна знайти будь-яку інформацію.

поліція

Якщо з інспектором трапилися розбіжності, і він починає відкрито грубіянити вам, то нагадайте йому ще раз про те, що знімаєте все, що відбувається на камеру. Також можна пригрозити дзвінком до чергової частини, але потрібно це робити тільки в самих крайніх випадках.

Якщо ви впевнені в тому, що не скоювали ніякого порушення, то ви маєте повне право не підписувати протокол. Скажіть інспектору, що ви зробите це тільки в присутності захисника. У складеному інспектора протоколі потрібно буде продублювати свої слова.

Підписуйтесь (тисніть зірочку) і читайте нас в Google News

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.