Редакція

Avtosota – інформаційний ресурс на автомобільну тематику з амбіціями на лідируючі позиції

Практично цілодобово, ми моніторимо прем’єри автосалонів і новини автосфери України та світу. Сподіваємося, на сторінках Avtosota, кожен користувач знайде для себе цікаву та актуальну інформацію. Вибирати є з чого: новини законодавства, тест-драйви, огляди нових і старих авто, корисні поради, автоспорт, поради досвідчених автомобілістів, рейтинги, автомобільні виставки, порівняння автомобілів, клуб 4х4, автомобільний гумор.

Наша команда складається з відданих фанатів своєї справи. Гідний контент для вас щодня створюють:

ОЛЕГ МИКОЛАЙОВИЧ

Мотиватор і головний редактор порталу Avtosota. Може беззупинно вести бесіди на тему співвісних КПП, на базі сервоприводів, преселективних АКП типу PDK, SMG, DSG, EDC і варіаторів CVT. Досконало знає всі вузли, можливості та мінуси двигунів TDI, CDI, HDI, SDI. Знає всі плюси та “косяки” ARC, VIVT, HDC та BBW.

ОЛЕКСІЙ КИРИЛЮК 

Відданий фанат авто з Баварії. Вже 8 років володіє різними моделями BMW, від старенької 318i до X5 M. Швидкість з комфортом, для нього основний пріоритет у виборі авто. Бажання “навалювати” іноді зникає, хіба, після чергового ремонту своєї “бехи”. У своїх матеріалах з радістю ділиться порадами, як вибрати ідеальне авто через призму “ціна-якість”.

 

АНДРІЙ САВІЦЬКИЙ

Шукач пригод, рибалка і завзятий мисливець за новинами світових автомобільних брендів. Його профіль – огляди автомобілів. Андрій просто фанатіє від автівок японського виробництва. У власному користуванні Audi Q7. Єдиний з команди, хто досі вірить в справедливе розмитнення авто у нашій країні.

 

ПАВЛО ТОМЕНКО

На 100% “горить” системами круїз-контролю, автомобільними системами зв’язку, бортовими комп’ютерами, паркувальними та відео системами, автозвуком. 4 роки працював на автосервісі BOSCH в Чехії.