Про проект

AVTOSOTA.COM – ПОРТАЛ ДЛЯ ТИХ, КОМУ ЦІКАВА АВТОМОБІЛЬНА СФЕРА

Створений нами величезний обсяг інформації дозволяє відвідувачам розібратися і отримати відповіді на будь-які питання, що стосуються автомобілів, представлених на українському ринку, і сформувати своє уявлення про виробника або його бренд.

НАШІ СИЛЬНІ СТОРОНИ:

  • професійна редакція
  • всі новинки та новини автопрому щодня
  • думки автоекспертів, інсайд українського авторинку – з перших рук
  • порівняння авто і підбір однокласників – допомога при порівнянні
  • думки про вибрані автомобілі – відгуки автовласників
  • гігантський обсяг інформації для автомобілістів – від допомоги юристів, до оглядів від автовласників

ЧИМ МИ ВІДРІЗНЯЄМОСЯ ВІД ІНШИХ ПРОЕКТІВ?

На відміну від інших проектів в мережі інтернет, наш портал практично не містить розважального контенту, призначеного для дозвілля та цікавого проведення часу. Всі наші матеріали носять винятково прикладний характер і допомагають вирішити проблеми людей, для яких актуальне питання покупки автомобіля або які замислюються про зміну авто протягом найближчих декількох місяців.

НАШІ РОЗДІЛИ

НОВИНИ

Рубрика присвячена цікавим, актуальним та достовірним новинам автомобільної індустрії України та світу. Тут обговорюють події та шукають відповіді на поставлені питання, що цікавлять всіх автофанатів. Читачі можуть ознайомитись із новинками автосалонів, змінами законодавства та важливими подіями в автомобільному світі.

 

ОГЛЯДИ

Глибокі та різнобічні огляди автомобілів та їх систем. Авторські матеріали, фото, суб’єктивна і об’єктивна думка нашої редакції про автомобілі (основні переваги і недоліки, експлуатаційні характеристики).

Тест-драйви автомобілів, які офіційно ввозилися в Україну за останні 15 років. Крім того, незабуті й надпопулярні моделі, які потрапляли в країну по неофіційних каналах. Тут ви знайдете як тести автомобілів, що вже знаходяться у продажу, так і тести новинок, зроблені за кордоном ще до початку їх продажу в Україні.

Головна мета наших тест-драйвів – надати повну інформацію про автомобіль неупереджено і авторитетно.

 

СТАТТІ

Все, що має відношення до експлуатації автомобіля, матеріали пізнавального характеру. Аналітика ринку. Рейтинги. Як не помилитися при виборі авто. Автомобільні практичні поради експертів, думки користувачів, eco drive, безпека дорожнього руху. Як правильно купити або продати авто? Цікава інформація зі світу WRC, 4×4. Все про ралійні команди та зірок автоспорту. Дана рубрика – відмінний спосіб дізнатися більше фактів про автомобілі, вивчити технічні показники машини і знайти всю інформацію, яка стосується даної моделі.

 

ЗВОРОТНІЙ ЗВ’ЯЗОК

Ми завжди раді справедливим відгуками та рекомендаціям щодо покращення нашої роботи. Кожен відвідувач сайту вільно може залишити свій коментар під статтею, або на наших сторінках у соціальних мережах.

Також можна відправити листа на e-mail contact@avtosota.com – будь-який матеріал, на автомобільну тематику. Після проходження модерації, якщо текст міститиме щось актуальне, корисне і цікаве для читача – публікуємо на сторінках порталу.

Задавате свої питання – ми, відповідаємо всім і завжди!