Audi за 100 мільйонів євро побудувала центр, де розбиває свої автомобілі

0 554

Після семи років підготовки компанія Audi відкрила свій технологічний парк на півдні Інгольштадта. Родзинкою парку є новий центр технічного розвитку з безпеки водіння, на створення якого було витрачено 100 мільйонів євро.

Індустрія вже давно чекає на нові електромобілі від Audi; Q6 e-tron, новий позашляховик, знаходиться вже на старті.

Тим не менш, преміум-виробнику знову є що святкувати: після семи років будівництва зі складним переплануванням території Audi відкрила “інкампус” – новий технологічний парк на півдні Інгольштадта, який в майбутньому стане домівкою для великого центру безпеки водіння, центру обробки даних Audi та одного з підрозділів кузні програмного забезпечення Cariad.

Новий керівник Audi Гернот Долльнер (Gernot Döllner) сказав:

“Я приступив до роботи два тижні тому і мав чудовий старт. Галузь перебуває в стані руху, як нещодавно знову продемонструвала нам виставка IAA в Мюнхені. Ми прагнемо утримувати лідерство за допомогою технологій, і цей кампус допоможе нам у цьому”.

Хоча центр обробки даних з 800 серверними шафами на 10 000 квадратних метрів вже працює в режимі онлайн з минулого року, відкриття нового кампусу також знаменує собою початок нової епохи. Олівер Хоффманн (Oliver Hoffmann), член правління з розвитку, та його команда зможуть розгорнути його на площі 130 на 110 метрів. Виробник автомобілів преміум-класу інвестував близько 100 мільйонів євро в новий об’єкт, який розташований в іншому кінці міста, далеко від центру технічного розвитку Audi, на північній околиці Інгольштадта.

Член правління Хоффманн розповідає:

“Сьогодні автомобілі Audi вже досягають видатних результатів у всесвітньо визнаних тестових процедурах. Але ми не зупиняємося на досягнутому – натомість ми створюємо нові можливості для розвитку та тестування”.

У майбутньому близько 100 співробітників зможуть проводити краш-тести на безопорному майданчику розміром 50 на 50 метрів і за допомогою двох смуг розгону довжиною 250 метрів. Додаткова смуга тепер також дозволяє проводити зіткнення автомобілів під прямим кутом. Також доступний краш-блок вагою 100 тонн, який дозволяє реалізувати кілька варіантів аварійних ситуацій. За словами Audi доріжка, камери, світлодіодні системи освітлення та датчики, що використовуються для аварійних автомобілів, є світовими лідерами у цій галузі.

Audi краш-тест центр

Найбільший офіс для Cariad

Неподалік від Центру безпеки дорожнього руху підрозділ з розробки програмного забезпечення Cariad також вже деякий час займає одне з численних приміщень по всій Німеччині. На 42 000 квадратних метрах 2000 співробітників розробляють програмне забезпечення для Volkswagen Group. Таким чином, “інкампус” є найбільшим місцем розташування Cariad з точки зору чисельності персоналу.

“В “інкампусі” Cariad та Audi спільно працюють над програмним забезпеченням, яке забезпечить конкурентну перевагу для компанії. Разом з Audi та Porsche ми розробляємо тут електронну архітектуру 1.2, яка стане найважливішою програмною архітектурою для Volkswagen Group у найближчі роки. Ми впроваджуємо сучасні робочі процеси та інструменти для тісної співпраці та більшої швидкості”, – говорить керівник Cariad Петер Бош (Peter Bosch). У своїй вітальній промові під час заходу він заявив, що Європа не повинна відставати від США: “Ми не повинні втрачати зв’язок. США зараз переконують своїм оптимізмом і швидкістю.”

Audi краш-тест центр

На щойно відкритій ділянці також розташований Університет прикладних наук Інгольштадта з центром управління функціями автоматизованого водіння та навчальними аудиторіями. Тут також знаходиться власна пожежна команда та охорона майна кампусу. Майданчик має пряме сполучення з автомагістраллю A9, яка використовується на випробувальному полігоні для розробки функцій автоматизованого водіння.

Будівництву нового майданчика передували роки масштабної рекультивації ґрунтів. 900 тонн важкої нафти, 200 тонн легкого бензину, а також різні токсичні хімікати довелося утилізувати на ділянці площею 75 гектарів. Причина: до того, як ділянка перейшла у власність спільного підприємства Audi та міста Інгольштадт, на ній розташовувався нафтопереробний завод Eriag, який був закритий лише у 2008 році.

Рекультивація трьома спеціалізованими компаніями розпочалася у 2016 році і була завершена в кінці 2021 року. Це робить переробку ділянки під “інкампус” одним з найбільших проєктів з рекультивації ґрунтів у Німеччині. 15 гектарів ділянки не будуть знову забудовані, а спроектовані як майже природний ліс.


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь